Online internetový veľkoobchod hračky RYO
Kontaktovať nás môžete:
 
V čase 7:00 - 24:00, Pondelok až Nedeľa , teší sa na Vás obchoďák Martin
 
Tel.: +421 940 649 489, e-mail: obchodak@ryo.sk
Potrebujete poradiť? Radi sa Vám ozveme
 
Odošlite nám jednoduchý kontaktný formulár a my sa Vám radi ozveme a poradíme.
 
*Meno a priezvisko:
*E-mail :
*Telefónne číslo:
 
Kamennú vzorkovňu nájdete na:
 
Trenčianska 20, Nové Mesto nad VáhomV našej ponuke na webových stránkach veľkoobchodu hračky Ryo nájdete kompletnú ponuku dostupného tovaru na sklade. Od stabilných položiek renomovaných značiek, ako je
Wader-Polesie, ktorého sme výhradným distribútorom pre Slovensko, či stabilnú a širokú ponuku modelov áut a motoriek značky Welly. Ponuka sezónnych hračiek sa neustále mení , čo prispieva k oživeniu predaja a pestrosti tovarovej skladby na Vašich pultoch. Pri nakupovaní vo veľkoobchode cez internet určite oceníte jeho 24 hodinovú dostupnosť z akéhokoľvek miesta.

Náš veľkoobchod ponúka taktiež široký sortiment hračiek pre materské školy, detské centrá.

Svoje služby Vám ponúkame od r. 1992. Za toto obdobie sme si užili s hračkami veľa „zábavy“. Od zavedenia DPH, zrodu samostatného Slovenska, certifikáciu a prehlásenia o zhode, hubársku expanziu obchodných reťazcov až po jednotný európsky trhový priestor.

Veľa obchodných partnerov už s obchodovaním prestalo, no zdravé jadro stále čelí masážam obchodných reťazcov, a pre tých sme tu. Našou úlohou je neustále hľadať nové druhy a položky, aby sa nezávislý obchod udržal a stával sa viac konkurencie schopným. Minimalizujeme spoluprácu s dodávateľmi obchodných reťazcov. Nevytvárajú rovnaké možnosti pre dobrú spoluprácu a sami sú manipulovaní nadnárodnými spoločnosťami.

Samozrejme Vás budeme informovať o novinkách a cenových zvýhodneniach. Budeme radi, ak bude naša komunikácia obojstranná . Na Vaše otázky so záujmom odpovieme. Objednaný tovar Vám môžeme priviezť našimi vozidlami, no nie je problém zaslať ho Slovenskou Poštou alebo expresnou prepravnou službou.

Vám zostáva len jedna úloha. Zaregistrovať sa a po pridelení vstupného kódu Vám otvoríme dvere nášho webového veľkoobchodu hračky Ryo s uvedenými VO cenami s DPH.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami a tým, ktorí nás ešte nepoznajú nech je zárukou 32 rokov práce pre obchodníkov s hračkami.

Želáme Vám veľa úspechov v ďalšej práci
Ing. Miroslav Ryljak